Smołdziński Las noclegi

dodaj obiekt

Gospodarstwo Agroturystyczne
Pod Dębem
Kontakt:
Smołdziński Las 49
Smołdziński Las
tel.: + 48 609 884 465
tel.: + 48 669 963 218
Zobacz lokalizację na mapie
meteor-turystyka.pl/poddebem-smoldzinski-las,smoldzinski-las.html
Odległość od morza: 3000m
Gospodarstwo mieści się na powierzchni około 0,5 ha, otoczone jest pięknymi, starymi dębami, pośród których jest dużo zieleni i wspaniałych kwiatów.
Można tu wypocząć w niezakłócanej niczym ciszy i spokoju. Na terenie gospodarstwa gniazdo z bocianami.
Do dyspozycji gości:
- ciepła woda dostępna 24 h na dobę,
- grill, miejsce na ognisko, zadaszona altana z dostępem do punktu wodnego, plac zabaw dla dzieci wyposażony w piskownicę, weranda do wypoczynku,
- 4 huśtawki z atestami,
- kosz do gry w koszykówkę, miejsce do gry w piłkę siatkową,
-miejsce do gry w piłkę nożną z bramką,
- drewniana huśtawka dla dorosłych,
- meble ogrodowe.
Gospodarze organizują ogniska, podczas których gospodyni raczy gości swojskimi przysmakami oraz tzw. rybne piątki w trakcie, których serwują świeżą rybkę prosto z morza.
Teren posesji ogrodzony w pełni bezpieczny, wyznaczone i oznakowane miejsce tylko do parkowania samochodów - parking w cenie pobytu. W gospodarstwie można zobaczyć króliki, gołębie, są również psy i koty. W każdym pokoju możliwość dostępu do internetu.
liczba miejsc: 22
Dwa domy wakacyjne murowane, z oddzielnymi podwórkami, wyposażone w meble ogrodowe.
* Dom pierwszy: 4 niezależne pokoje z osobnymi wejściami,
na parterze: 2 pokoje 3-osobowe, w każdym pokoju łazienka, aneks kuchenny, kominek, TV, na zewnątrz odrębne miejsca do posiedzenia, wyposażone w meble ogrodowe,
na piętrze: 2 pokoje 4-osobowe, każdy z łazienką, TV i w pełni wyposażoną kuchnią oraz balkonami z widokiem na pobliskie lasy i latarnię morską (w jednym kominek).
* Dom drugi: 2 niezależne pokoje 4-osobowe z widokiem na ogród, każdy z własną łazienką, i kuchnią, TV i wyjściem na taras.
DOMKI - jeden z domków składa sie z 2 wydzielonych mieszkań, w skład których wchodzi 4-osobowy pokój z kuchnią i łazienką, pokoje wyposażone w TV usytuowane na partrze. Z mieszkań bezpośrednie wyjście na zadaszoną werandę, gdzie można skryć sie przed słońcem lub deszczem. Domek wyposażony w meble ogrodowe, otoczony pięknymi świerkami.
Gospodarstwo agroturystyczne Pod Dębem znajduje się około 3 km od dzikiej plaży morskiej w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, uznanego przez UNESCO za Światowy Rezerwat Biosfery ze względu na specyficzny mikroklimat i unikatową roślinność. Położone jest w centrum wsi, z dala od ruchliwej drogi, pośród lasów i łąk, niedaleko pięknych i czystych jezior, w których można wędkować. Istnieje również możliwość wędkowania w morzu po wcześniejszym załatwieniu formalności w dyrekcji Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Noclegi nad morzem